NHL 2023 – kto jest faworytem do wygrania?

NHL 2023

Najbardziej prestiżowymi rozgrywkami w hokeju na lodzie są mecze w ramach NHL 2023, ponieważ to właśnie w nich toczy się walka o tytuł mistrzowski. Przed nami decydujące spotkania sezonu 2022/2023, więc zaczynają pojawiać się pytania o to, kto wygra tegoroczne zmagania. Ty również się nad tym zastanawiasz? W takim zachęcamy do krótkiej lektury, ponieważ nasz tekst może dostarczyć Ci wielu przydatnych wskazówek!

Rozgrywki NHL 2022/2023 – jak przedstawiają się tabele wyników?

Obecnie trwa już 106. sezon rozrywek NHL i jak co roku, zespoły walczą o trofeum główne, czyli Puchar Stanleya. Jak zawsze rywalizacja jest naprawdę emocjonująca, więc również i kibice mają powody do radości. Przed sezonem bukmacherzy zgodnie obstawiali, że  największe szanse na wygraną mają  Colorado Avalanche, czyli obecni mistrzowie. Jednak patrząc na tabele wyników, nie jest to takie pewne, ponieważ o wiele lepiej radzi sobie drużyna Boston Bruins, czy Carolina Hurricanes. Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić, bo rozgrywki trwają w najlepsze i nadal bukmacherzy biorą pod uwagę kilka innych drużyn.

Kiedy poznamy zwycięzcę NHL 2023?

Sezon zasadniczy rozpoczął się 7 października 2022 roku. Składa się na niego 82 spotkań dla każdej drużyny, zaczynając najpierw od własnej dywizji, a później swojej oraz drugiej konferencji. Do fazy play-off awansuje 8 drużyn z każdej konferencji, z czego trzy pierwsze zespoły w tabeli poszczególnych dywizji mają zapewniony udział przez bilans punktowy. Sezon skończy się w czerwcu 2023 roku, a więc przed nam jeszcze kilka miesięcy ciekawych pojedynków. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość i na bieżąco śledzić rozgrywki.

Zajrzyj koniecznie na portal NaszeTypy.pl