Rozgrywki NHL – gdzie oglądać?

Rozgrywki NHL

Chciałbyś na bieżąco śledzić rozgrywki NHL? Nie wiesz, w jaki sposób możesz to zrobić? Poniżej podrzucamy Ci kilka możliwości, więc koniecznie się z nimi zapoznaj!

Rozgrywki NHL na Viaplay

Obecnie prawo do pokazywania NHL w Polsce ma skandynawski serwis streamingowy Viaplay. Dotyczy to zarówno sezonu zasadniczego, jak i play-offów, więc to dobra wiadomość dla tych z nas, którzy chcą być na bieżąco ze wszystkimi rozgrywkami.

Co ciekawe, NHL bez większych kłopotów będziemy mogli oglądać na ekranach swoich telewizorów, ponieważ Viaplay umożliwia zainstalowanie swojej aplikacji na naszych odbiornikach z dostępem do internetu (smartTV). Sama aplikacja od Viaplay jest prosta w obsłudze i zapewnia też dobrą jakość transmisji.

Oprócz tego NHL można oglądać mobilnie, a więc na telefonie, tablecie, czy nawet na laptopie. Korzystanie z Viaplay wiąże się oczywiście z pewnymi kosztami, więc jeśli w ten sposób będziemy chcieli oglądać rozgrywki NHL, to lepiej sprawdzić, ile to nas dokładnie nas to wyniesie.

Rozgrywki NHL u bukmacherów

Na tym jednak nie kończą się nasze możliwości na oglądanie rozgrywek NHL. Do swojej dyspozycji mamy również legalne firmy bukmacherskie, które udostępniają platformy STS TV, Betclic TV oraz Fortuna TV. To właśnie na nich odbywają się transmisje NHL online i to całkowicie za darmo. Aby jednak móc oglądać mecze bez ponoszenia kosztów, trzeba zarejestrować konto użytkownika na jeden ze stron i spełnić pewne wymogi.

Zajrzyj koniecznie na portal NaszeTypy.pl